امیر فرجی

امیر فرجی

دانش آموخته ی مهندسی تکنولوژی نرم افزار ، کارشناس مدیریت بازرگانی و کارشناس ارشد مدیریت استراتژیک ، مدیر مسئول و صاحب امتیاز کانون آگهی و تبلیغات افرا، مدیر مسئول و مدیر اجرایی کانون آگهی و تبلیغات رویای سبز و همچنین ایده پرداز ، صاحب امتیاز و مدیر سایت خانه رسانه آگهی نما ، سامانه جامع تبلیغات محیطی کشور
فعالیت در رسانه های مختلف اعم از مطبوعات، رادیو و تلویزیون، نمایشگاههای بین المللی و رسانه های محیطی، اجرای کمپین های تبلیغاتی جهت مشاوران و صاحبان آگهی را در کارنامه خود دارد.
لذا شرح مختصری از فعالیتها به شرح ذیل به حضور ارائه می گردد :

  • مجری ساخت تیزرهای تبلیغاتی و انیمیشنهای کوتاه و فیلمهای صنعتی ویژه ادارات و سازمانها و صنایع
  • مدیریت نمایندگی انحصاری پذیرش و پخش پیام های بازرگانی در سطح مراکز استانها
  • تاسیس کانون آگهی و تبلیغات افرا
  • مدیریت سازمان آگهی های مطبوعات مختلف در سطح مراکز استانها
  • مجری انحصاری بهره برداری از فضاهای تبلیغاتی نمایشگاههای بین المللی در سطح مراکز استانها
  • مجری نصب و بهره برداری از سازه های مدرن در سطح نمایشگاههای بین المللی تهران و مراکز استانها
  • مجری انحصاری بهره برداری از سازه های مدرن تبلیغات محیطی در مراکز استانها
  • اجرای کمپینهای تبلیغات محیطی در سطح مراکز استانها و شهرستانهای سطح کشور
  • ایجاد سایت خانه رسانه آگهی نما به عنوان سامانه جامع تبلیغات محیطی کشور

اولین تجربه ها در زمینه تبلیغات را با ساخت تیزر و انیمیشن آغاز نمود و با مدیریت نمایندگی پیامهای بازرگانی در سطح مراکز استانها با رسانه های جمعی موثر و امکانات آن آشنا شد و پس از مدتی استفاده از پتانسیل تمام رسانه های موجود در سطح کشور را جهت معرفی محصولات و خدمات ، به عنوان راهبردی در زمینه دستیابی به اهداف مشاوران و صاحبان آگهی طراحی نمود. در این راستا تلاش بر بهره برداری از پتانسیل صاحب رسانه های شهرستانها در جهت اجرای بهینه کمپینهای محیطی را به عنوان نقشه راه تعریف و با اجرای کمپینهای تبلیغات محیطی استاندارد، جهت مشاوران فعال و صاحبان اگهی به نحو مطلوب از تجارب کسب شده بهره برده است بنابراین، خط مشی و ایده اصلی سامانه آگهی نما در سال 93 شکل گرفت. در حال حاضر افتخار دارد در کنار همکاران خود در تیم آگهی نما، حضور مشاوران و صاحبان آگهی خدماتی منحصر به فرد و ویژه ارائه نماید.

کسری خاتمی

کسری خاتمی

طراح و مدیر وب سایت آگهی نما، کارشناس فناوری اطلاعات
شرح مختصری از فعالیتها به شرح ذیل به حضور ارائه می گردد:

بیش از ده سال فعالیت در زمینه طراحی و توسعه بیزنس های آنلاین، طراحی سیستم های فروش و بازاریابی و راه اندازی استارت آپ های دیجیتال

همکاری با شرکت های همراه اول و ایرانسل در زمینه طراحی و راه اندازی سرویس های مبتنی بر تلفن همراه

طراحی و عرضه بیش از 50 سیستم فروش آنلاین، مدیریت مشتری و بازاریابی دیجیتال

طراحی و تولید ده ها اپلیکیشن موبایل با بیش از میلیون ها کاربر در داخل و خارج از کشور

فعالیت در زمینه تبلیغات گوگل ، مشاوره و اجرای راهکارهای سئو

مشاوره و تدریس در زمینه برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ و مدیریت پروژه

نعیمه ارجنه

نعیمه ارجنه

سرپرست تیم گرافیک و تصویر پردازی سایت،دانش آموخته ی ارتباط تصویری از دانشگاه شریعتی تهران
شرح مختصری از فعالیتها به شرح ذیل به حضور ارائه می گردد:

در زمینه طراحی گرافیک بیش از یک دهه در حال همکاری با شرکت های خصوصی و دولتی می باشد، که از این میان می توان به همکاری با وزارت امور خارجه ، شهرداری های مناطق مختلف تهران ، فرهنگسرای ارسباران ، شرکت تبلیغاتی هنرباران ، شرکت تبلیغاتی پیک اول و کانون آگهی و تبلیغات افرا ، شرکت روغن طلای آسیا، کانون آگهی و تبلیغات رویاپرداز، کانون آگهی و تبلیغات رویای سبز اشاره داشت.

از دیگر فعالیت های وی میتوان به سابقه 4 ساله آموزش در وادی هنر گرافیک و همکاری با ادارات آموزش و پرورش در سطح مراکز استانها، را مطرح کرد.

همچنین شرکت در تعدادی از نمایشگاه های گروهی و فردی نیز در کارنامه ایشان مشاهده می شود و تاکنون برخی از کارهای ایشان در کتاب سال بابان سال 94، کتاب دانشجویی انشارات رسم سال 94، مجموعه لوگوتایپ های ایرانی 2 و مجله هنری هنربانان به چاپ رسیده است .

وی هم اکنون به عنوان سرپرست تیم طراحی و گرافیست ارشد در امور رسانه های محیطی شهرستانها تحت تیم پشتیبانی سایت در مجموعه آگهی نما، ، در اداره امور مربوطه مشغول به فعالیت می باشد.

امیر فرجی

زهرا فراهانی


دانش آموخته ی مهندسی فناوری اطلاعات و فارغ التحصیل در سال 94 شرح مختصری از فعالیتها به شرح ذیل به حضور ارائه می گردد:

وی کار در رسانه را در دوران دانشجویی تحت فعالیتهای خبرنگاری شروع کرد و البته سابقه مشارکت در پروژه های آی تی را نیز بهمراه دارد نظیر، مدیریت پروژه ی شبکه های حسگر بیسیم، مجری و مدیر پروژه ی اطلاعات تماس تحت وب صدا سیمای استان مرکزی و ... اما فعالیت رسانه ای خود را در قالب پشتیبانی از فضای تحت وب ادامه و ضمن همکاری با شرکتهای مختلف نظیر رایانه پویان و ... به تجربه های خود در این خصوص افزود. با پیوستن وی به مجموعه آگهی نما، با توجه به تسلط و شناخت کافی از فضای رسانه های تحت وب، به عنوان کارشناس امور رسانه های محیطی شهرستانها تحت تیم پشتیبانی سایت، در اداره امور مربوطه مشغول به فعالیت می باشند.

مشترک شدن در خبرنامه

اشتراک برای دریافت به روز رسانی و اطلاعات. نگران نباشید، هرزنامه ارسال نخواهد شد!

>