گروه مشاورین رسانه آگهی نما

گروه مشاورین رسانه آگهی نما مفتخر است با ارائه و معرفی امکانات رسانه های متنوع تبلیغات محیطی در سراسر کشور، در اجرای کمپینهای تبلیغاتی هدفمند نسبت به معرفی خدمات و کالاهای صاحبان آگهی در سطح کشور اقدام نموده ، سهم آنها در بازار را افزایش و ذهنیت خرید مجدد را ایجاد نماید.

این مجموعه ابتدا فعالیت خود را در سطح محدود و تنها در چند استان آغاز نمود و هم اکنون با توجه به اجرای کمپینهای متفاوت در سالهای متمادی ضمن طراحی چشم انداز و فعالیت در سطح کشور بصورت گسترده، اقدام به اجرای کمپین های تبلیغاتی در تمامی شهرهای مورد نظر صاحبان آگهی و نامهای تجاری نموده و نیاز آنها را در زمینه شناسایی و بهره برداری از امکانات رسانه های موجود در شهرستانها و مراکز استان ها را مرتفع می سازد . این گروه ضمن همکاری گسترده با صاحبان رسانه های تبلیغات محیطی، اقدام به ارائه رسانه های محیطی در قالب، بیلبوردهای استاندارد، عرشه ی پلهای عابر پیاده، استرابورد، استند، لمپوست بنر و دیگر رسانه های محیطی در سطح کشور می نماید و با ارائه و واگذاری بهترین رسانه های محیطی به مشتریان خود کوشیده است تا ضمن کنترل بودجه های تبلیغاتی بهترین بازخور ممکن را فراهم آورد. گروه مشاورین رسانه آگهی نما، با در اختیار داشتن رسانه ها و فضاهای تبلیغاتی استاندارد در مراکز استانها و شهرهای استراتژیک و با تردد بالا در اجرای کمپینهای تبلیغاتی در سطح کشور از کلیه ظرفیتهای موجود، نهایت استفاده را نموده ضمن کارایی بالا بیشترین اثربخشی را برای آگهی های مشتریان خود مد نظر دارد. قابل ذکر است این کانون با ارائه خدمات خاص از جمله رصد سازه ها در زمانبندیهای منظم و با ارائه گزارشهای اکران به روز، همچنین همکاری با صاحبان رسانه و صاحبان آگهی وجوه تمایز بسیاری را در اجرای کمپینهای تبلیغات محیطی گسترده، ایجاد نموده است.

این گروه مفتخر است به همکاری با صاحبان آگهی، گروههای تولیدی، صنعتی و مشاورات نبلیغاتی در سراسر کشور و لذا در اینجا با درج نشان تجاری ایشان، قدردان اعتماد ایشان می باشد.

برند های تبلیغات محیطی اجرا شده توسط گروه آگهی نما

مفتخریم به همکاری با برندها مختلف و اجرای کمپین های محیطی در سراسر کشور و پوشش رسانه های مختلف

 • 61+

  برند
 • 31

  استان
 • 127+

  شهر
 • 1200000+

  متراژ
 • 1000+

  رسانه

مشترک شدن در خبرنامه

اشتراک برای دریافت به روز رسانی و اطلاعات. نگران نباشید، هرزنامه ارسال نخواهد شد!

>